Systém NINJA COLOR® je založen na univerzálních definicích - to je základ jednoduché komunikace v obtížném světě barev. Obsahuje unikátní systém rozšiřování barev pomocí pravítka COLOR MULTIPLIER a tak definuje přes 71.000 barev pro standardní i digitální tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML). Obsahuje také převodní vzorníky ze systémů Pantone, NCS a RAL, a tak umožňuje pracovat v jednotném barevném systému.

 

NJ 3D 18

NINJA COLOR GUIDE | SOLID>CMYK | NCS>CMYK | RAL>CMYK | BESTSOLID>CMYK | ELEMENT

 

KONEC BAREVNÉHO CHAOSU

 

colorpanncsralV současné době se používají desítky neslučitelných barevných systémů, např. Pantone, NCS, RAL, Dulux, British / Federal Standard…

Každý z nich má specifické použití, např. tisk, textil, malba... Často nelze získat stejnou barvu v různých typech použití a převody mezi systémy jsou problémové.

 

 

rty

BAREVNÁ REVOLUCE 

 

V dnešní době řeší problém neslučitelnosti barev počítače. Červená je stále červená, jen se mění způsob reprodukce. Systém přímých barev v tisku je zastaralá technologie minulého tisíciletí. Byla nahrazena systémem složených barev, který poskytuje širší využití.

 

MÁME ŘEŠENÍ

 

Systém NINJA COLOR® obsahuje základní, specializované a konverzní vzorníky. Všechny barvy ve vzornících obsahují hodnoty pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML), případně čísla výchozích přímých barev (RAL, Pantone, NCS). 

 

NC 6C

 

Vysokou přidanou hodnotou u konverzních vzorníků COLOR NINJA® je uvádění barevné odchylky přímé a složené barvy (dE2000). To propojuje dosud barevně nekompatibilní světy CMYK, RGB, RAL, PANTONE a NCS do jednoho řešení.

 

JEDNOTLIVÉ PRODUKTY 

 

Orientační přehled vzorníků NINJA COLOR®. Detailní informace záskáte kliknutím na odkaz u konkrétního vzorníku.

  • NCL CUMNINJA COLOR® GUIDE CMYK300 – 1.490 barev odpovídajících standardu CMYK300 se zajištěním bezproblémové reprodukovatelnosti a čistoty barev s hodnotami pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML). Vzorník kombinuje komponenty C, M a Y v 10 % intervalech a je doplněn pravítkem COLOR MULTIPLIER, které rozšiřuje počet barev na hodnotu 31.290! Vice ZDE. Eshop ZDE.
  • NCL SUMNINJA COLOR®SOLID>CMYK - 1.846 barev palety Pantone® Solid (barvy pro tisk systému PMS) tištěných ve standardním barvotisku CMYK s hodnotami pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML), číslem výchozí barvy Pantone a barevnou odchylkou dE2000 (porovnání hodnot LAB přímé barvy Pantone a složené tiskové CMYK barvy). Více ZDE. Eshop ZDE.
  • NCL NCUNINJA COLOR®NCS>CMYK – 1.950 barev palety NCS® 1950 (Natural Color System - světový barevný model pro barvy, laky a spreje) tištěných ve standardním barvotisku CMYK s hodnotami pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML), číslem výchozí barvy NCS a barevnou odchylkou dE2000 (porovnání hodnot LAB barvy NCS a tiskové CMYK barvy). Více ZDE. Eshop ZDE.
  • NCL RCUNINJA COLOR®RAL>CMYK - 213 barev palety RAL® Classic (evropský barevný systém pro nátěrové hmoty) tištěných ve standardním barvotisku CMYK s hodnotami pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML), číslem výchozí barvy RAL a barevnou odchylkou dE2000 (porovnání hodnot LAB barvy RAL a tiskové CMYK barvy). Více ZDE. Eshop ZDE.
  • NCL BCUNINJA COLOR®BEST SOLID>CMYK – unikátní vzorník 210 barev s nejlepší barevnou shodou mezi Pantone® a CMYK. To umožňuje optimalizovaný výběr barev pro všechny typy publikování. U každé barvy jsou hodnoty pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML), číslo výchozí barvy RAL a barevná odchylka dE2000 (porovnání hodnot LAB barvy RAL a tiskové CMYK barvy). Více ZDE. Eshop ZDE.
  • NCL ECUNINJA COLOR®ELEMENT - 110 bezpečných barev. Vzorník komponent C, M, Y, K, R(MY), G(CY) a B(CM)  v 10% intervalu. U každé barvy jsou hodnoty pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML). Více ZDE. Eshop ZDE.
  • NINJA COLOR®MULTIPIER – doplňkové pravítko se systémem 20 násobného rozšíření 1.490 barev ze vzorníku NINJA COLOR GUIDE CMYK300. Díky přidané složce K máte k dispozici 31.290 barev. Více ZDE. Eshop ZDE.NCL MCG

 

E-SHOP - Objednávky a ceny

 

Všechny vzorníky NINJA COLOR jsou dostupné samostatně nebo v sadách. K dispozici jsou i speciální sady pro školy (NCE), neziskové společnosti (NCN) a domácí použití (NCH) se slevou. Eshop ZDE.

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX