| pro děti, studenty, děvčata, pány i dámy
| aktuální nabídka

DTP STUDIO s.r.o. se stalo v ČR jedním z největších producentů původních multimédií. Po počátečních výběrových titulech a internetových speciálech (Sharewarové výběry 96 – 99 a Internet do kapsy 1 – 3) další tituly už byly produkovány pro předem definované cílové skupiny.

První dlouhodobě úspěšné jsou jazykové tituly, které používají donucovací výukovou metodu LingVista (Angličtina, Němčina samostatně nebo v 2 diskové edici pro samouky). Světově nejúspěšnější z řady našich multimédií je bezesporu řada HairStudio, které se pracuje na počítačích v 5 světadílech a bylo využíváno na soutěžích Miss Junior.

0959_multimedia

Až neuvěřitelné ocenění se dostalo titulu DeEcclesia. Apoštolské požehnání mu udělil sám papež Jan Pavel II a uznání první prezident ČR Václav Havel. Produkčně nejlepší sadu Dědeček Automobil ocenil i prezident ČR Václav Klaus a vlastní ho v knihovně řada osobností (Miloš Forman, Theodor Pištěk, …). Kultovní Pohádky o mašinkách vlastní snad každý obdivovatel železnice a kvalita našich multimédii přesvědčila ke spolupráci i renomované společnosti Becherovka a.s. (Bar&Cocktails), Vitana a.s. (Multimediální kuchařka) či Škoda Auto a.a.s. (Automobily v obrazech).

Přes 50 titulů produkovaných za posledních 12 let, desítky ocenění v odborných časopisech a statisíce nosičů dávají záruku, že nekupujete zajíce v pytli

aktuální nabídka 16 titulů

 

lingvista angličtina, lingvista němčina, němčina pro samouky, angličtina pro samouky, pohádky o mašinkách, dědeček automobil, origami, princezna zmrzlina, de ecclesia, hair studio classic, hair studio 100, hair studio family, multimediální kuchařka, bar cocktails, horkovzdušné balóny, automobily v obrazech..
.

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX