Řady postupů klasické polygrafie jsou i dnes velmi dobrým řešením. Je však třeba se orientovat alespoň v základních pojmech polygrafie. Setkáváte se zde např. místo milimetrů a centimetrů s body a cicery, kterými jsou označovány tloušťky linek, velikosti sazby...

Jedním z ověřených pomocníků v tomto prostředí jsou typografická pravítka. Praktickou pomůckou jsou typografické lupy, jejichž použití přesahuje klasické publikování. Sympatické na těchto pomůckách je, že za malou cenu dovedou zabránit velkým problémům. S USB mikroskopem se vyhnete potenciálním potížím v nestandardních zakázkách a dostanete řešení pro auditovatelnou kontrolu kvality tisku, včetně příslušného software.

 

web_polygraph0000web_polygraph0001
web_polygraph0002 web_polygraph0003
web_polygraph0004
web_polygraph0006web_polygraph0007
web_polygraph0005

 

Není diskuse, že kvalitní tisk je základním předpokladem spokojenosti zákazníka. Přesto se občas stane, že se Vám nebo zákazníkovi něco v tisku nezdá. Kontrola pasování a tiskového bodu pak patří k prvním povinnostem. Pro kontrolu pasování a rastrování stačí kvalitní typografická lupa. Takovou lupu, včetně integrovaného osvětlení, najdete v naší nabídce. Investice v tomto případě dovoluje pořídit si i více kusů tak, aby se na pracovišti stále neztrácely. Kontrola tiskového bodu vyžaduje již mikroskop.  Přístroj disponuje až 100 násobným zvětšením a možností individuálního zaostřování dle kvality zraku. Znamená tak skutečnou možnost kontroly tiskového bodu. Navíc je v nabídce i model s LED přisvětlením. Pokud to s kvalitou tisku myslíte vážně a chcete, aby to věděli i Vaši zákazníci, potom doporučujeme novinku v naší nabídce USB mikroskop. Jeho výhodou je nejenom extrémní zvětšení, ale zejména možnost pozorování kontrolované oblasti na monitoru počítače s možností uložení a tisku. 

720_USBM_image_web

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX